Klub Uczniowski
4 czerwca 2023
Redaktor

01 czerwca, w Dniu Dziecka, oficjalnie został otwarty Klub Uczniowski. Z inicjatywy dyrektora Jacka Zawodnego, została stworzona przestrzeń do odpoczynku, relaksu i wytchnienia. Jest to miejsce dla wszystkich uczniów. Swoją przestrzeń mają nauczyciele – nowy pokój nauczycielski, mają i uczniowie – Klub Uczniowski.

Po wielu miesiącach uzgodnień, spotkań, remontów i projektów z Samorządem Uczniowskim zrealizowano pomysł. Warto dodać, że dyrektor oddał inwencję twórczą w ręce uczniów. Ustalono, że tę przestrzeń zaaranżują uczniowie wg własnej inicjatywy i pomysłu. W klubie stworzono dwie części: gdzie spokojnie można odrobić lekcje i pograć w gry planszowe oraz chillout, gdzie po prostu można totalnie się wyluzować i zrelaksować.

Pomieszczenie jest pod opieką Samorządu Uczniowskiego, który opracował Regulamin korzystania i dbania o przestrzeń, którą sami stworzyli. Nad całością piecze sprawować będzie Pani Marzena Adamkiewicz, opiekun samorządu.