Uroczysty apel – zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla kl. I – VII
27 czerwca 2023

Uczniowie klas II a i II b przygotowali apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów z kl. I – VII pod kierownictwem naszych pań: Grażyny Leśniak i Beaty Chojnickiej.

Wszystkich zebranych powitał p. dyrektor Jacek Zawodny. Staraliśmy się ładnie recytować wiersze, które przekazały nam panie. Piosenki w wykonaniu chóru szkolnego po kierownictwem p. dyrektor Małgorzaty Lewandowicz wprowadziły nas w wakacyjny klimat. Dbamy o zdrowie, więc był też taniec przy muzyce w wykonaniu dziewcząt, które przygotowała p. Agnieszka Maryniak.

Uczniowie otrzymali nagrody za swą całoroczną pracę. Było tego tak dużo, że część nagród za udział w różnych akcjach i konkursach, została rozdana podczas apelu w środę.

Ponadto, pożegnaliśmy dwóch nauczycieli, którzy żegnają się w tym roku z naszą szkołą: p. Marka Kukfisza oraz p. Marcina Ziętkiewicza.

Przypomnieliśmy też o bezpieczeństwie podczas wakacji. Wszystkim życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!

Uczniowie kl. II a i II b