Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – pożegnanie klas VIII
27 czerwca 2023
Redaktor

To już jest koniec… Nie ma już nic…
Dla jednych koniec roku szkolnego, dla innych koniec kolejnego etapu edukacyjnego – koniec szkoły podstawowej.

W piątek 23 czerwca br. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023, na którym pożegnaliśmy uczniów trzech klas ósmych. Po przemówieniu pana Dyrektora wręczono uczniom świadectwa, a Rodzicom listy gratulacyjne i podziękowania. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu zostali uhonorowani Pamiątkową Tarczą Szkoły oraz wpisali się do Złotej Księgi Absolwentów.

Po części oficjalnej i przemówieniach zaproszonych gości nasi Absolwenci podziękowali rodzicom, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły, młodszym koleżankom i kolegom oraz pożegnali się ze szkołą krótkim i wzruszającym występem artystycznym.

Uczniowie klas młodszych pożegnali piosenką naszych Absolwentów i nauczycieli, którzy rozstają się z Jedynką – pana Marka Kukfisza oraz pana Marcina Ziętkiewicza. Było mnóstwo wzruszeń, ale i radości.

To nieprawda, że “nie ma już nic”. Są WAKACJE!!!

Drodzy Absolwenci!
Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień w szkole i udział w tworzeniu historii Jedynki. Tak, “tu został Wasz ślad”!
Życzymy Wam optymizmu, wiary w siebie, szczęścia oraz pomyślności w realizowaniu najambitniejszych celów i marzeń.
Pamiętajcie, zwyciężają ci, którzy wierzą, że mogą!

Marcinie, Marku a Wy pamiętajcie o nas!
Każdy, kto pojawia się w naszym życiu, jest wyjątkowy; zostawia w nas odrobinę siebie i zabiera ze sobą odrobinę nas…

Tekst: A. Kaj