Ogłoszenie – oferta pracy
9 września 2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim zatrudni NAUCZYCIELA WSPÓŁORGANIZUJĄCEGO PROCES KSZTAŁCENIA DLA OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU.

Poszukujemy osobę z wykształceniem wyższym lub podyplomowym w zakresie pedagogiki specjalnej w zakresie edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Mile widziane będzie przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Oferujemy:

– umowę o pracę

– wynagrodzenie ze stawką miesięczną stosownie do etatu (pensum 20/20) + dodatek stażowy i motywacyjny, – zakres obowiązków wynikający z realizacji zadań pedagoga specjalnego – nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dla osób ze spektrum autyzmu.

Sposób kontaktu i aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy tel. 62 7216854, e-mail: sekretariat_sp1@wp.pl

Wymagane dokumenty: podanie i CV należy złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać elektronicznie na w/w adres e-mail.