Julia Damasiewicz z wizytą w swojej szkole
11 września 2023
Redaktor

06 września szkołę odwiedziła nasza absolwentka Julia Damasiewicz, utalentowana sportsmenka, uprawiająca kite serfing. Zawodniczka AZS Sailing Team Poznań jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski, Europy i świata. Julia obecnie jest Mistrzynią Polski i wicemistrzynią Europy juniorów w klasie Formula Kite.

Podczas spotkania z Dyrektorem szkoły Panem Jackiem Zawodnym rozmawiała o maturze, studiach, Igrzyskach Olimpijskich i swoich sportowych planach na przyszłość. Dyrektor szkoły przekazał absolwentce drobny upominek, życząc zdrowia, sukcesów i realizacji planów, bo jako sportowiec dobrze wie, że: „Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko.”