DZIEŃ CHŁOPAKA w klasie VI a
2 października 2023
Redaktor

Jak co roku, wrzesień kończy się świętowaniem Dnia Chłopaka. Z tej okazji dziewczyny z klasy VI a przygotowały dla męskiej części zabawy i konkursy.

Chłopacy musieli zmierzyć się w konkurencji dotyczącej znajomości kosmetyków, które panie używają do makijażu. Między chłopakami były wielkie zmagania, aby odgadnąć nazwę danego kosmetyku. Nie lada wyzwaniem okazało się dla nich czesanie fryzury z długich włosów dziewcząt. Niezwykłą frajdą była konkurencja w której dziewczyny prezentowały swoje fotografie sprzed lat, a panowie musieli odgadnąć, która koleżanka jest na zdjęciu. Na końcu wszyscy chłopacy otrzymali drobne upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszyscy zajadali się m. in. babeczkami upieczonymi przez jedną z mam oraz galaretkami przygotowanymi własnoręcznie przez dziewczyny z klasy.

Było sympatycznie i wesoło!

B. Patoka