Serduszko „Dla Justyny”
21 listopada 2023

13 listopada 2023 r w obecności pana Dyrektora Jacka Zawodnego, przedstawicieli rodziców i uczniów klasy II a przekazano na ręce p. Trzeciaka serduszko. Zostało ono ufundowane przez rodziców uczniów i wychowawcę klasy II a.

Serduszko z napisem „Dla Justynki” jako pierwszy za kwotę 800 zł wylicytował p. Mariusz Biliński, który przekazał je do dalszej licytacji. Kolejną licytację wygrał tata Pani Justyny ofiarując 550 zł. W spotkaniu uczestniczyła też p. Justyna, której serduszko zostało przekazane.

Podczas spotkania, padło wiele ważnych słów… Trudno opisać słowami emocje, które nam wszystkim towarzyszyły.

Droga Justynko, mamo mojego ucznia i moja była uczennico życzę Tobie w imieniu swoim i wszystkich zaangażowanych osób dużo siły i wiary, że wszystko zakończy się dobrze bo inaczej nie może!

Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pomoc i zrozumienie!

Hanna Szymura