TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ
30 listopada 2023
Redaktor

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Przesłanie akcji jest proste: BĄDŹMY ŻYCZLIWI CODZIENNIE, A NIE TYLKO OD ŚWIĘTA 🙂 Z okazji trwającego w naszej szkole Tygodnia Życzliwości, w bibliotece szkolnej odbyły się inspirujące rozmowy i spotkania czytelnicze na zakończenie, których uczniowie i nauczyciele „częstowali” się „słowami mocy” ze specjalnie przygotowanego słoika. Biblioteka przygotowała tematyczne książki, które uczniowie mogli wypożyczyć podczas przerw. Wspólnie dyskutowaliśmy na temat tego w jaki sposób można okazywać dobro i pomagać innym. Wszyscy wyszli z biblioteki zadowoleni i napełnieni życzliwością dla innych!

Monika Raś