Uwolnij książkę, czyli BOOKCROSSING w naszej szkole
30 listopada 2023
Redaktor

Bookcrossing to niekonwencjonalna forma popularyzowania książek i czytelnictwa poprzez nieodpłatne ich przekazywanie metodą „podaj dalej”. Polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg. Nasza szkoła włącza się w akcję bookcrossingu na mniejszą skalę, w ramach naszej szkolnej społeczności. Na drugim pietrze, obok biblioteki pojawiła się specjalna półka z książkami, którymi chcecie się podzielić. Z półek tych można także zabierać książki do domu.

Dołącz do naszej bookcrossingowej społeczności. Działaj z nami, uwalniaj książki. To takie proste! Dzięki Tobie świat może stać się jedną wielką biblioteką. Odkrywaj! czytaj! uwalniaj!

Monika Raś