WYCIECZKA KLAS I C ORAZ II A DO MIASTECZKA ELFÓW W OSTROWIE WLKP.
2 grudnia 2023
Redaktor

30 listopada grupa uczniów z klas I c oraz II a wraz z wychowawczyniami: p. Agnieszką Maryniak oraz p. Hanną Szymurą, a także z p. Marią Mazurowską wybrały się na warsztaty świąteczne do Zaczarowanego Miasteczka Elfów w Ostrowie Wlkp. czekała tam na nich moc atrakcji. Najpierw przywitał tam dzieci wesoły Elf, który oprowadził grupę po tym niezwykłym miejscu, dzieci miały możliwość nakarmienia jelonków marchewką, a także zwiedzały stadninę koni. Następnie wzięły udział w przepięknym przedstawieniu interaktywnym połączonym z zabawami, piosenkami, tańcami. Dzieci napisały list do Św. Mikołaja, a także tworzyły dekoracje świąteczne. Na strudzonych uczniów czekała ciepła herbata i pyszne pierniki. Po całym dniu pełnym wrażeń, wróciliśmy szczęśliwie i bezpiecznie do domu.

Tekst: Maria Mazurowska
Fot. Maria Mazurowska, Agnieszka Maryniak, Hanna Szymura