XVIII EDYCJA MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO „BÓBR”
2 grudnia 2023
Redaktor

W dniach 15-17 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”.

15 listopada z zadaniami zmagała się 1 osoba w kategorii Junior (klasy VII-VIII). Następnego dnia, 6 osób rozwiązywało zadania w kategorii Benjamin (klasy IV-VI). Trzeciego dnia, w kategorii Skrzat, 3 osoby z klas I – III próbowały swoich sił w konkursie.

Konkurs odbywa się w tym samym czasie w ponad 50 krajach na całym świecie. Jego głównym celem jest rozwój i kształtowanie myślenia analitycznego, algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną.

Wyniki konkursu będą ogłoszone w połowie grudnia. Trzymamy kciuki za uzyskanie jak najwyższych wyników.

Nauczycielki informatyki