Z ŻYCZENIAMI DLA EMERYTOWANYCH PRACOWNIKÓW SZKOŁY
4 grudnia 2023
Redaktor

„Ale ja uważam, że długie życie jest wartością, o którą trzeba zabiegać. Ważne, żeby to życie było dobre, satysfakcjonujące, przeżyte po naszemu.” Dawid Hemke

Seniorzy są źródłem mądrości, ich wkład w społeczność jest nieoceniony i ma niewątpliwy wpływ na kolejne pokolenia. Nie można o nich zapomnieć, zwłaszcza w zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

Tradycyjnie już, kolejny rok wraz z życzeniami świątecznymi i piernikowymi paczuszkami, Dyrektor Pan Jacek Zawodny wraz z Panem Jerzym Krysiem i Panią Agnieszką Maryniak, odwiedzili emerytowanych nauczycieli i pracowników “Jedynki”. Wywołany uśmiech, często wzruszenie, myśl, że ktoś o nich pamięta, potwierdza, iż warto dzielić się sercem z drugim człowiekiem. Nie zapominajmy, że nie liczy się to ile posiadamy, ale ile dajemy innym i jak się z nimi dzielimy.

Wszystkim seniorom życzymy dużo zdrowia, miłości bliskich, optymizmu oraz samych życzliwych ludzi wokół.

Tekst i fot. Agnieszka Maryniak