„Kolorowy potwór”
4 grudnia 2023
Redaktor

W poniedziałkowy poranek 27 listopada uczniowie klasy 1 c rozpoczęli cykl zajęć z tytułowym KOLOROWYM POTWOREM. Książka „Kolorowy potwór”w wersji pop-up to prawdziwa perełka Wydawnictwa MAMANIA, wśród książek dla dzieci poświęconych emocjom. Na naszych zajęciach – skradła serca uczniów 🥰 ♥️ 📚 i stała się zaproszeniem do ciekawych dyskusji, przekształcając czytanie w interaktywną i magiczną przygodę. Książka ta zaprasza czytelników do fascynującego świata emocji, gdzie każda z nich – spokój, radość, złość, smutek, strach i miłość, posiada swój unikalny kolor. Towarzysząc głównemu bohaterowi na kolejnych stronach opowiadania, najmłodsi czytelnicy pomagają uporządkować bałagan w emocjach, z którymi boryka się kolorowy stworek.

Realizacja: Monika Raś, Joanna Wujec