WYCIECZKA KLASY 4B
14 stycznia 2024
Redaktor

W środę 10 stycznia klasa 4b wybrała się na wycieczkę do Jarocina.

Pierwszym celem naszej wyprawy był Spichlerz Polskiego Rocka, gdzie w formie zadań grupowych zwiedziliśmy muzeum i poznaliśmy historię jarocińskiego festiwalu. Następnie wzięliśmy udział w warsztatach robienia przypinek do ubrań.

Kolejnym punktem programu był obiad w ulubionej restauracji wszystkich dzieci 😁 Po sytym posiłku udaliśmy się do kina Echo na hit filmowy ostatnich dni – Akademię Pana Kleksa. Seans pod każdym względem przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z zapartym tchem śledziliśmy przygody Ady i jej przyjaciół z Akademii. Kto jeszcze nie widział – zachęcamy i polecamy!

To był naprawdę udany dzień. Pełni wrażeń i przemyśleń, zmęczeni ale szczęśliwi bezpiecznie wróciliśmy do domu.

Anna Kaj