GALA SPORTU
26 stycznia 2024
Redaktor

Podczas Sportowego Podsumowania Roku 2023 Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski w dn. 23 stycznia 2024 r. w restauracji “Pod Szyszkami” wyróżniono najlepszych sportowców. Nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły.

Za wzorową współpracę przy organizacji sportowych przedsięwzięć nagrodę przyznano nauczycielowi wychowania fizycznego Panu Adamowi Włodarczykowi. Nagrodę dla Grupy Wolontariatu przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp. odebrał Dyrektor szkoły Pan Jacek Zawodny. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Natasza Błażejczyk, Jeremiasz Talaga i Kamil Pawlak. Wśród wyróżnionych znaleźli się również nasi utalentowani absolwenci, którzy odnoszą sukcesy na arenach międzynarodowych: Julia Damasiewicz i Kajetan Woźniak.

Fot. GOS Koźmin Wlkp.