ZMYSŁOCZUŁE PRZERWY W BIBLIOTECE!
25 stycznia 2024
Redaktor

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT „ZMYSŁOCZUŁE SZKOŁY.
Wyciszamy przerwy. Wyciszamy szkoły. Wyciszamy się”.

W tym tygodniu nasza szkoła przyłączyła się do Międzynarodowego projektu „ZMYSŁOCZUŁE SZKOŁY. Wyciszamy przerwy. Wyciszamy szkoły. Wyciszamy się”.

 Po raz pierwszy zaprosiłyśmy uczniów w poniedziałek 22 stycznia, do odpoczynku i ukojenia zmysłów podczas długiej przerwy w bibliotece! Pachniało lawendą, a w tle było słychać nastrojową muzykę. Półmrok i subtelne, niebieskie światło z gwiazdkami sprzyjały odprężeniu i relaksacji.

W bibliotece panowała cisza… Działając na wszelkie zmysły można było skosztować ciepłego kakao 🙂  oraz zrelaksować się kolorując mandale. Kolejne „zmysłoczułe” spotkanie odbyło się z uczniami klasy 4 a i 4 b przy muzyce relaksacyjnej …

Następna przerwa i inne informacje już wkrótce 🙂

Realizacja: Monika Raś, Joanna Wujec, Anna Kaj