REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025
15 marca 2024
Redaktor

Szanowni Państwo!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1
im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp.
ogłasza zapisy dzieci do klasy pierwszej
na rok szkolny 2024/2025
Regulamin rekrutacji oraz wzory potrzebnych dokumentów
są dostępne w sekretariacie szkoły w godz. 7:30-15:30
oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce → REKRUTACJA

Do obwodu szkoły należą następujące ulice miasta i miejscowości gminy Koźmin Wielkopolski:

1. Ulice:

Benedykta z Koźmina,  Józefa Chełkowskiego, Farna, Floriańska, Glinki, Grębowska, Tomasza Gryszczyńskiego, Jana Kilińskiego, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Krotoszyńska, Krótka, Józefa Modlibowskiego,  Murna, Nowy Rynek, Władysława Odonica,  Plac NS  NMP, Plebanka, Pleszewska, Podgórna,  Polna, Pomnikowa, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich,  Przyjemskich, Stary Rynek, Stanisława Staszica, Stawowa, Telesfora Synoradzkiego, Szkolna, Targowa, dh Mariana Tomaszewskiego, Wałowa, Św. Wawrzyńca, Wąska, Wiatraczna, Wierzbowa, Leopolda Wiatrolika, Wodna,  Z. Wł. Wyszyńskich, Zapłocie, Zielony Rynek.

2. Miejscowości:

Cegielnia, Czarny Sad, Dębiogóra, Kaniew, Klatka, Lipowiec, Mogiłka, Orla, Psie Pole, Staniew (bez odbudowania), Tatary.