V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „BAŚNIOWY ŚWIAT”
15 marca 2024
Redaktor

13 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole V Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pt.: „Baśniowy Świat”.  Uczestnikami turnieju baśniowego byli uczniowie klas II i III ze szkół podstawowych Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski. Celem konkursu było wspieranie uzdolnień i rozwijanie zainteresowań uczniowskich, prezentacja zdobytej wiedzy i umiejętności oraz propagowanie uniwersalnych wartości zawartych w baśniach. Wszyscy uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością tematu – rozwiązywali test wiedzy oraz krzyżówkę, a w dogrywce pojawiła się wykreślanka.  

A oto ostateczne wyniki konkursu:
I miejsce – Wiktoria Janicka Szkoła Podstawowa Borzęcice
II miejsce – Franciszek Kowal Szkoła Podstawowa Obra Stara
III miejsce – Zuzanna Walczak Szkoła Podstawowa nr 3 Koźmin Wielkopolski

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz upominki i słodkości. Gratulujemy wszystkim serdecznie!

Składamy również podziękowania dla nauczycieli-opiekunów uczniów i ich rodziców za trud włożony w przygotowanie dzieci do konkursu. Zapraszamy ponownie za rok!

Organizatorzy 🙂