SUKCES UCZENNICY ZOFII WYPUSZCZ
24 marca 2024
Redaktor

Sukces uczennicy Zofii Wypuszcz
w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”

15 marca 2024 roku w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym XVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr. Przebieg uroczystości był niezwykle emocjonujący, każdy laureat został nagrodzony za swoje wyjątkowe osiągnięcia. Było to niezwykle wydarzenie, któremu towarzyszyła radość i duma. Emocje towarzyszyły uczennicy, rodzicom, jak również całej społeczności szkolnej.

Zofia Wypuszcz, uczennica klasy VIII a, miała okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, laureatka II miejsca w kategorii JUNIOR.

Gratulujemy Zosi osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i fot.: Z. Wypuszcz, E. Wojtkowiak