ZWIEDZANIE CIEKAWYCH MIEJSC W POZNANIU
29 maja 2024

“Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną.”

Uczniowie klasy 2 a i 1 c wraz z paniami H. Szymurą, A. Maryniak oraz M. Dubisz, zwiedzali ciekawe miejsca Poznania.

Przygodę ze stolicą Wielkopolski rozpoczęli od zwiedzenia Muzeum Pyry, gdzie dowiedzieli się niemal wszystkiego, co związane z ziemniakami.

Następnie zobaczyli Starówkę i poznali historię wielu znajdujących się tam ciekawych miejsc.

Kolejnym punktem wyprawy były szaleństwa w Stacji Grawitacja, gdzie moc trampolin, wspinaczki i różnych sal zabaw, przeniosły dzieci w świat niezliczonych skoków i wspinaczki na wysokościach.

Zobaczyli też Narodowy Stadion Lecha, odkrywając różne tajemnice ulubionych piłkarzy.

Wyjazd zwieńczyła wizyta w MC Donaldzie.

To był dzień pełen niesamowitych wrażeń i przygód.

Tekst i fot. Agnieszka Maryniak