MIĘDZYNARODOWA AKCJA CZYTANIE NA POLANIE
16 czerwca 2024
Redaktor

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie. Edycja 2024

Uczniowie klas 1 a i 1 b wykorzystali dzisiaj piękną pogodę, aby uczestniczyć w Międzynarodowej Akcji CZYTANIE NA POLANIE.

W towarzystwie wychowawców, wszystkie dzieci obecne tego dnia w szkole, z własnymi kocykami, poduszkami i ulubionymi książkami udali się na szkolny plac zabaw. Przy pięknym śpiewie ptaków i powiewie świeżego powietrza mogli zagłębić się w lekturę wybranych przez siebie książek. Nasz plac przemienił się w przestrzeń do czytania, powstały nawet specjalne “bazy” czytelnicze 🙂

To już drugi raz, kiedy pod koniec roku szkolnego zachęcamy naszych uczniów do czytania, przyłączając się do społeczności międzynarodowej. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy!

Koordynatorzy akcji