ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24 – KLASY VII I KLASA VIII
25 czerwca 2024
Redaktor

21 czerwca 2024 odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dla klas siódmych i klasy ósmej

„…Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło
To do przodu wciąż wyrywa głupie serce
Ale to już było znikło gdzieś za nami
Choć w papierach lat przybyło
To naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami…”

Tak podsumowali swój pobyt w szkole uczniowie klasy ósmej.

W pierwszej części apelu, po przemówieniu pana Dyrektora nagrodzeni zostali uczniowie klas siódmych. Następnie uczniowie klasy ósmej otrzymali swoje nagrody: był wpis do złotej księgi, nagrody specjalne w postaci listu gratulacyjnego oraz Pamiątkowej Tarczy Szkoły, nagrody książkowe i inne za wybitne osiągnięcia nie tylko sportowe oraz … upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Absolwenci podziękowali rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, a wyrazem wdzięczności były listy gratulacyjne.

Po części oficjalnej nastąpiła krótka część artystyczna, w której absolwenci podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w ich wychowanie, wręczając im ordery. Udzielili też kilku rad swoim młodszym koleżankom i kolegom.

Absolwenci otrzymali życzenia szczęścia, radości i wytrwałości w osiąganiu celów. Aby serca były wolne od nienawiści, a ręce pełne dobrych i owocnych czynów.

„Kończy się rok, kolejny krok wykonać czas…”

Pamiętajcie nowe marzenia przed Wami.

tekst: Elżbieta Wojtkowiak
fot.: Maria Mazurowska