Spotkaliśmy się na koźmińskim basenie, aby po raz ostatni w tym roku potrenować siatkówkę w trochę innych warunkach . Żegnamy dziewczyny z klas ósmych, a z resztą osób widzimy się w przyszłym roku szkolnym . Udanych wakacji i do zobaczenia!