SIATKÓWKA
25 czerwca 2026
Redaktor

Spotkaliśmy się na koźmińskim basenie, aby po raz ostatni w tym roku potrenować siatkówkę w trochę innych warunkach 🏐. Żegnamy dziewczyny z klas ósmych, a z resztą osób widzimy się w przyszłym roku szkolnym 😊.

Udanych wakacji i do zobaczenia!