KONKURSY 2015/2016

KONKURS MATEMATYCZNY

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA PLUS W roku szkolnym 2015/2016 odbyła się XXIV edycja Konkursu Matematycznego OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA PLUS. W konkursie wzięło udział 55 uczniów klas III...

Czytaj więcej

KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE

XX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce W środę, 17 lutego w Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wlkp. odbył się etap powiatowy jubileuszowego XX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. W konkursowych zmaganiach wzięli...

Czytaj więcej

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 19 listopada 2015r. o godz. 1300 odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy V i VI. Test zawierał...

Czytaj więcej

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY 27 listopada 2015 roku o godzinie 13.00 odbył się szkolny etap V Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego W konkursie wzięło udział 11 uczniów klas V – VI Koźmińskiej „Jedynki”. Uczniowie mieli do rozwiązania test...

Czytaj więcej

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

20 listopada 2015 roku o godzinie 13.00 odbył się szkolny etap V Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego W konkursie wzięło udział 34 uczniów klas V – VI Koźmińskiej „Jedynki”. Uczniowie rozwiązywali test, przygotowany przez Kuratorium Oświaty w...

Czytaj więcej