MITYNG LEKKOATLETYCZNY
6 czerwca 2026
Redaktor

W dniu 2 czerwca 2026 r. nasza szkoła brała udział w mityngu lekkoatletycznym w Krotoszynie. Nasi zawodnicy spisali się fenomenalnie 💪

Startowali w takich konkurencjach jak:
100 metrów 🏃‍♂️
300 metrów 🏃‍♀️
1000 metrów 🏃

Ponadto w klasyfikacji generalnej szkół uplasowaliśmy się na 4 miejscu 🏅

Gratulujemy sukcesów oraz świetnej organizacji zawodów 👏.

Kadrę reprezentowali:
🔹️Zofia Wojtaszek
🔹️Agata Łapka
🔹️Maria Frankowska
🔹️Maciej Pabich
🔹️Alan Turbański
🔹️Borys Gorzelanny
🔹️Szymon Kowalski

GMINNY MITYNG LEKKOATLETYCZNY
31 maja 2026
Redaktor

W dniu 26 maja 2026 r. nasza szkoła uczestniczyła w zawodach lekkoatletycznych na nowo wybudowanym stadionie przy ulicy Kopernika.

Uczniowie „Jedynki” brali udział w następujących konkurencjach: pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 100, 300, 600 metrów oraz sztafeta mieszana 4×300 metrów.

Dziękujemy za udział i gratulujemy sukcesów!👏

Poniżej krótka fotorelacja.

Fot. Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp.