WYJAZD DO LASU
21 marca 2018
admin

PODSUMOWANIE KONKURSU „OCHRONA ZWIERZYNY DROBNEJ”

W styczniu br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastyczno-ekologicznym pt. „Ochrona zwierzyny drobnej”, zorganizowanym przez  Koło Łowieckie „Knieja” z Krotoszyna. Autorzy dziesięciu prac oraz najlepsi zbieracze kasztanów zostali zaproszeni na spotkanie miłośników przyrody i łowiectwa do lasu w Krotoszynie.

Przygotowana na łonie natury 18 lutego 2018r. impreza zgromadziła sporą grupę uczestników.  Było ognisko i smażenie kiełbasek, pogadanki o przyrodzie leśnej oraz można było obejrzeć wystawę  prac uczniów pt. „Ochrona zwierzyny drobnej”. W czasie biesiady prezes Koła Łowieckiego Knieja, pan Paweł Lisiak, podziękował zebranej młodzieży za działania wspierające ochronę przyrody. Autorom najciekawszych prac plastycznych wręczył nagrody. Wśród  nagrodzonych znalazła się uczennica  z naszej szkoły – Gabriela Zmyślona. Gratulujemy.

Członkowie Klubu Młodego Ekologa „Krokus”