Komunikat Rady Rodziców
2 października 2020
Redaktor

                                                 Szanowni Rodzice,

W związku z zaistniałą w naszej szkole sytuacją epidemiczną zwracam się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość i zachowanie spokoju.


      To sprawa trudna nie tylko dla nas rodziców, opiekunów, ale przede wszystkim dla naszych dzieci.

Kwarantanna, koronawirus, pandemia, to słowa, które na stałe wpisały się w naszą codzienność. Stan emocjonalny naszych pociech w dużej mierze związany jest z tym, w jaki sposób my dorośli reagujemy na sytuację, czy radzimy sobie z tym doświadczeniem. Nie mam wątpliwości, że zarówno nam rodzicom, jak i dyrekcji czy nauczycielom leży na sercu dobro naszych pociech. Na pierwszym zebraniu  Rady Rodziców zostały przedstawione procedury dotyczące zabezpieczeń przed koronawirusem. Poprzez  komunikaty umieszczane na stronie szkoły informowani byliśmy o sytuacji panującej w szkole. Jednak pomimo włożonych wszelkich starań widzimy, że nie można uciec przed wirusem. Zapewne gdyby to było możliwe, każdy rodzic dawno by to zrobił.

Naszym zadaniem na ten trudny czas jest umieć w sposób racjonalny się z tym zmierzyć.

Życzę zdrowia i cierpliwości.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Monika Nowakowska