Unihokej w „Jedynce”
21 grudnia 2022
Redaktor

W dniu 19 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim odbył się Mikołajkowy turniej unihokeja dziewcząt. W rozgrywkach zagrały drużyny z Benic, Chwaliszewa, Biadek i Koźmina Wielkopolskiego. Organizatorem turnieju był Jacek Zawodny.

I miejsce SP Benice
II miejsce SP Chwaliszew
III miejsce SP 1 Koźmin Wlkp.
IV miejsce SP Biadki

W turnieju wybrano najlepsze zawodniczki: Wiktoria Garbarek (Benice), Julia Chmielarz (Chwaliszew), Zuzanna Matejko (Biadki), Gabriela Zmyślona (Koźmin Wlkp.)

Drużyna  SP 1 Koźmin Wlkp.: Wiktoria Andrzejewska, Antonina Figaj, Maria Pietrowska, Marta Dolata, Patrycja Jagodzińska, Daria Kołaczkowska, Weronika Leoniak, Kinga Świątkowska, Marika Miękus, Gabriela Zmyślona, Weronika Wierzowiecka, trener Jacek Zawodny

Wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale. Turniej był podsumowaniem zajęć sportowych prowadzonych w ramach programu Szkolny Klub Sportowy i okazją do integracji, zabawy i promocji aktywności wśród dzieci.