Mistrzostwa Gminy Koźmin Wielkopolski szkół podstawowych w warcabach
3 lutego 2023
Redaktor

Podczas ferii zimowych, w dn. 01 lutego 2023r., w Bibliotece Publicznej w Koźminie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Gminy Koźmin Wielkopolski szkół podstawowych w warcabach w kategorii dziewcząt i chłopców. Organizatorami turnieju byli: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907, Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Sportu.

Wyniki:

Kategoria Dziewcząt 
I. Katarzyna Bachorz
II. Amelia Szymczak
III. Antonina Figaj

Kategoria Chłopców 
I. Dariusz Dzierla
II. Jakub Sobczyk
III. Miłosz Pańszczyk

Turniej przygotował i przeprowadził Pan Marek Kukfisz, a Pan Dyrektor Jacek Zawodny wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy. Warto wspomnieć też, że w szkole od stycznia br. odbywają się cykliczne zajęcia nauki gry w warcaby i szachy w ramach programu Szkolny Klub Sportowy. Podczas ferii dzieci miały możliwość sprawdzić zdobyte umiejętności.

fot. Katarzyna Ziętkiewicz