Gminny konkurs czytelniczy „Mikołajek – kto to taki”
9 maja 2023

9 maja br. odbył się gminny konkurs czytelniczy pt. “Mikołajek – kto to taki”, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski. Celem konkursu było rozpowszechnienie wśród uczniów i nauczycieli książki “Mikołajek”, rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów, mobilizowanie do zdobywania nowej wiedzy oraz motywowanie do zdrowej rywalizacji. Konkurs został przeprowadzony w ramach Tygodnia Bibliotek, pod hasłem: “Moja Twoja Nasza Biblioteka”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 4: Jędrzej Szczotka, Agata Spychała i Stanisław Szymczak. W ostatecznych zmaganiach Agatka z klasy 4 b zajęła II miejsce! Gratulujemy serdecznie! i Dziękujemy za udział w konkursie 😀📚

Monika Raś