SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
spotkanie integracyjne

„ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

W czwartek 19 października 2017 r. klasa I b wzięła udział w spotkaniu integracyjnym w Międzyborzu. Na obchody „Święta pieczonego ziemniaka” zaprosili nas uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach.

Więcej…
 
konkurs

KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

17.10.2017 r. w Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. odbył się III Konkurs Piosenki Turystycznej „Rozśpiewany Koźmin”.

Celem konkursu było propagowanie radości śpiewania, prezentacja umiejętności wokalnych uczestników, promowanie piosenki turystycznej.

Więcej…
 
wycieczka

WYCIECZKA DO PIEKARNI

W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Tydzień chleba i zdrowego stylu życia w szkole 2017r.” uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami -p. Beatą Chojnicką i p. Grażyną Leśniak- odwiedzili piekarnię przy ul. Pleszewskiej w Koźminie Wlkp.

Więcej…
 
impreza edukacyjna

WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

Impreza edukacyjna pod tytułem "Kuba i Buba czyli savoir - vivre dla dzieci" w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie odbyła się w Krotoszynie w kinie "Przedwiośnie". Uczestniczyły w niej dzieci z klasy drugiej i zerówki.

Więcej…
 
wycieczka

SPACERKIEM PO PARKU – I A

Korzystając z pięknej, październikowej pogody klasa Ia wybrała się na spacer do parku, aby poszukać darów jesieni. Udało się znaleźć kolorowe liście, kasztany, żołędzie oraz szyszki. Wszyscy byli pod wrażeniem wielobarwnych dywanów z liści, które ścieliły się pod drzewami, na trawnikach i parkowych ścieżkach. Zebrane dary jesieni wykorzystamy na zajęciach plastyczno-technicznych.

Więcej…
 
zaproszenie

SZKOLNA BIESIADA

W dniu 18 listopada 2017 o godz. 19.00 roku odbędzie się Szkolna biesiada „Wesele” w Staniewie. Koszt 60 zł od osoby. Bilety można nabyć do 13.11.2017 w sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej…
 
wycieczka

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

Dnia 13 października uczniowie klasy IIIa i IIIb odwiedzili pobliską jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Na wycieczce został zaprezentowany sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki.

Więcej…
 
111. rocznica strajku szkolnego

ODSŁONIĘCIE TABLICY JANUSZA PODLEWSKIEGO, UCZESTNIKA STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907

W dniu 6 października na Starym Rynku odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy, poświęconej pamięci Janusza Podlewskiego, byłego burmistrza Koźmina, uczestnika Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907.
Szkołę Podstawową Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim reprezentowali: Dyrektor Jacek Zawodny, Wicedyrektor Małgorzata Lewandowicz, historyk Marzena Adamkiewicz oraz regionalistka i bibliotekarka Janina Sierszuła.

Więcej…
 
komputery

NOWE KOMPUTERY W SZKOLE

Dyrektor szkoły, Pan Jacek Zawodny, widząc potrzebę doposażenia sali komputerowej w komputery złożył wniosek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu. W dniu 04 października 2017 roku Zastępca Dyrektora Pani Lidia Czechak przekazała Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim 15 komputerów Dell, które zostaną zamontowane w sali komputerowej i będą służyły dzieciom.

 
bieg maćka

BIEG MAĆKA

W dniu 07 października 2017 r. odbył się 41.BIEG MAĆKA, w którym uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły.

fot. Grzegorz Pierzchała

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 58
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT