SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
zaproszenie

SZKOLNA BIESIADA

W dniu 18 listopada 2017 o godz. 19.00 roku odbędzie się Szkolna biesiada „Wesele” w Staniewie. Koszt 60 zł od osoby. Bilety można nabyć do 13.11.2017 w sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej…
 
wycieczka

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

Dnia 13 października uczniowie klasy IIIa i IIIb odwiedzili pobliską jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Na wycieczce został zaprezentowany sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki.

Więcej…
 
111. rocznica strajku szkolnego

ODSŁONIĘCIE TABLICY JANUSZA PODLEWSKIEGO, UCZESTNIKA STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907

W dniu 6 października na Starym Rynku odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy, poświęconej pamięci Janusza Podlewskiego, byłego burmistrza Koźmina, uczestnika Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907.
Szkołę Podstawową Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim reprezentowali: Dyrektor Jacek Zawodny, Wicedyrektor Małgorzata Lewandowicz, historyk Marzena Adamkiewicz oraz regionalistka i bibliotekarka Janina Sierszuła.

Więcej…
 
komputery

NOWE KOMPUTERY W SZKOLE

Dyrektor szkoły, Pan Jacek Zawodny, widząc potrzebę doposażenia sali komputerowej w komputery złożył wniosek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu. W dniu 04 października 2017 roku Zastępca Dyrektora Pani Lidia Czechak przekazała Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim 15 komputerów Dell, które zostaną zamontowane w sali komputerowej i będą służyły dzieciom.

 
bieg maćka

BIEG MAĆKA

W dniu 07 października 2017 r. odbył się 41.BIEG MAĆKA, w którym uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły.

fot. Grzegorz Pierzchała

Więcej…
 
uczymy się oszczędzania

 

FOTOREPORTAŻ KLASY I A, I B I ZERÓWKI - "UCZYMY SIĘ OSZCZĘDZANIA"

W pierwszych dniach października zerówka oraz klasy I a i I b  odwiedziły koźmiński oddział Banku PKO. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak oszczędzać, aby spełniać swoje marzenia. Miały tez możliwość zobaczenia takich miejsc w banku, jakich na co dzień nie widzimy – sejfy, alarmy. Mogły tez sprawdzić autentyczność banknotów. Na koniec wszyscy otrzymali upominki.

 

Więcej…
 
j jak jajko

„J” JAK JAJKO – KL. Ia,Ib

 

Piątek 6 października dla klas pierwszych był wyjątkowo „smacznym” dniem. Podczas zajęć uczniowie poznali kolejną literkę alfabetu – j,J. Była to okazja do wykonania pysznych przekąsek z jajkiem w roli głównej. Były łódeczki, myszki, muchomorki i kanapki. Lubimy takie dni!

Więcej…
 
Zlot Hufca ZHP w Koźminie Wlkp.

BIWAK HARCERZY I ZUCHÓW W SZKOLE

W dniach 30.09-01.10.2017 odbył się zlot w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim, gdzie 111 lat temu rozpoczął się strajk.

Więcej…
 
Wyniki konkursu

KONKURS „PATRON SZKOŁY”

Z okazji obchodów Święta Patrona Szkoły po raz czwarty został zorganizowany  dla wszystkich chętnych uczniów konkurs plastyczny i test wiedzy „PATRON SZKOŁY”.

Więcej…
 
Pamiętamy

ODWIEDZAMY GROBY PATRONÓW SZKOŁY

Szkoła nasza nosi zaszczytne imię Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907. Uroczystość jego nadania miała miejsce 6 września 2002 roku. Wybór imienia był ze wszech miar słuszny, bowiem w Koźminie miał miejsce strajk uczniów przeciwko nauczaniu religii w języku niemieckim na przełomie roku 1906/1907.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 63
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT