SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
FUNDACJA MOBILNI POLACY, SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO MAŁE SUMMERHILL

MIKOŁAJKOWY FITNESS

Jeszcze przed świętami w ramach Mikołajek szkołę Nauki Angielskiego Małe Summerhill odwiedziła wolontariuszka Fundacji Mobilni Polacy- Filiz. Zainteresowania Filiz to między innymi podróże, fotografia taniec i fitness.  I to właśnie fitness z elementami jogi przygotowała dla dzieci Filiz. Dla starszej grupy przygotowała również prezentacje ze zdjęciami ze swoich podróży rowerem.

 

Dzieci zadowolone, a my spełniamy nasze obietnice. Szkoła nauki angielskiego Małe Summerhill nie tylko uczy języka ale również rozwija. Pozwala na zabawę, pozwala na przyjemne spędzanie czasu, powala na poznawanie ludzi i innych kultur. Dajemy sobie czas na taniec, słuchanie muzyki, rysowanie, wycinanie i inne przyjemne rzeczy. A nauka przychodzi sama.

Na przełomie stycznia i lutego planujemy noc filmową. Wierzymy, że będzie ciekawie i równie sympatycznie.

 HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT