SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szachy

TURNIEJ SZACHOWY W SMOLICACH

17 listopada w Smolicach  na Sali OSP odbył się II Turniej Szachowy. Oprócz naszych zawodników startowali uczniowie  szkół powiatu krotoszyńskiego i z Milicza. Łącznie 46 osób. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Doskonale zaprezentowali się nasi  zawodnicy Stanisław Pestka oraz Krzysztof Janicki zajmując odpowiednio III i XI miejsce.

Więcej…
 
Hufiec ZHP W Koźminie Wielkopolskim

NAUKA I WYCHOWANIE PRZEZ AKTYWNE DZIAŁANIE, CZYLI HARCERSTWO W „JEDYNCE”

Od września 2017 roku Hufiec ZHP podjął współpracę ze Szkołą Podstawową Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907. Tym samym utworzono w Hufcu dwie nowe jednostki: 15 Drużynę Harcerek „Ignis” i 8 Gromadę Zuchową „Brykające Tygryski”. Zbiórki nowo powstałej gromady i drużyny odbywają się w murach koźmińskiej „Jedynki”. We wrześniu w szkole został przeprowadzony nabór do obu jednostek, jak i do tych już wcześniej działających w hufcu.

Więcej…
 
ogólnopolski dzień praw dziecka

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

W dniu 20 listopada w naszej szkole po raz trzeci był obchodzony Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność uczniowską do wyrażenia swoich praw. Na specjalnie przygotowanej tzw. „mówiącej ścianie”, uczniowie przykleili wcześniej przygotowane dłonie, na których umieścili prawa dziecka.

Więcej…
 
BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE

ODPOWIEDZIALNE KORZYSTANIE Z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Przydatne informacje

https://www.scenariuszelekcji.edu.pl/aktualnosci/jak-byc-bezpiecznym-w-si eci-wyklady-dla-nauczycieli - jak być bezpiecznym w sieci

http://ko.poznan.pl/kuratorium/aktualnosci_kurator/2017/09/ogolnopolskiprogram-edukacyjny-giodo-twoje-dane-twoja-sprawa/ - Ogólnopolski Program Edukacyjny GIODO „Twoje dane – Twoja sprawa” SONDA:

Rola mediów społecznościowych w życiu młodych ludzi https://www.youtube.com/watch?v=TnI3KF5MMx4&t=243s

Wpływ mediów społecznościowych https://www.youtube.com/watch?v=3DABspQ48iU

Prezentacja: Bezpieczeństwo w Internecie

 
Wizyta w bibliotece

WIZYTA PIERWSZAKÓW W  BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

15 listopada 2017 r. uczniowie klas I z wychowawczyniami p. Mariolą Szkudlarek,      p. Marleną Nowak odwiedzili Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT