SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
komunikat

PODRĘCZNIKI I PLANY LEKCJI

Drodzy Rodzice, informujemy, że do piątku 08 września 2017 r. zostaną wydane dzieciom brakujące podręczniki szkolne i zostaną zamieszczone wszystkie plany lekcji na stronie internetowej szkoły. Ofertę dodatkowych zajęć pozalekcyjnych podamy do 18 września 2017 r.

 
Rozpoczęcie roku

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W KOŹMIŃSKIEJ JEDYNCE

4 września 2017 r. polskie szkoły na nowo przyjęły w swe mury  uczniów, nauczycieli i wychowawców. W bieżącym roku szkolnym czeka nas wiele zmian, wprowadzona zostaje bowiem nowa reforma oświaty. W szkołach podstawowych pozostali najstarsi jej uczniowie, którzy będą teraz uczęszczać do klas VII.

Więcej…
 
STYPENDIUM

INFORMACJA W SPRAWIE SZKOLNEGO STYPENDIUM SOCJALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W dniach od  1 do 15  września  można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2017/2018. Ze stypendium mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchacze nauczycielskich kolegiów języków obcych, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.

Więcej…
 
Nowy dyrektor szkoły

 

 

PAN JACEK ZAWODNY DYREKTOREM

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907

W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM


 

 

Nasz nowy Dyrektor w Koźminie Wielkopolskim mieszka od 2002 roku, jest żonaty i ma 3 córki. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Ukończył Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych, jest dyplomowanym menedżerem sportu i oświaty oraz nauczycielem i wykładowcą wychowania fizycznego i turystyki.

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIE

Drodzy Uczniowie,

Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi,

Szanowni Rodzice, Przyjaciele i Darczyńcy

Szkoły Podstawowej Nr 1

im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp.

W dniu 31 sierpnia 2017 roku kończę pracę na stanowisku dyrektora szkoły, którą kierowałam  przez  20 lat. Miniony okres był dla mnie szczególnym wyzwaniem, któremu mogłam podołać dzięki wielu osobom, z którymi przyszło mi współpracować.

Szczególne podziękowania kieruję do obecnych jak i byłych nauczycieli naszej szkoły, którzy pod moim kierownictwem, nie szczędząc czasu i sił, starali się sprostać coraz to większym wymaganiom uczniów i  ich rodziców. Nauczycielom z którymi pracowałam przez 20 lat dziękuję za efektywną i owocną współpracę. Dziękuję za zaangażowanie zawodowe, które przyczyniło się do pozytywnego wizerunku naszej szkoły, nie tylko w środowisku lokalnym.

Serdecznie dziękuję pracownikom administracji i obsługi szkoły. Zawsze doceniałam Waszą pracę, bez której nie byłoby czystych i zadbanych sal lekcyjnych, a także pięknego obejścia  naszej szkoły.

Specjalne podziękowanie pragnę złożyć obecnej, a także byłej Pani sekretarce, z którymi przyszło mi pracować. Dzięki Waszej pracy łatwiej było mi uporać się z różnymi sprawami administracyjnymi, z którymi codziennie przychodziło się mierzyć.

Szczególne słowa podziękowania pragnę skierować do wszystkich rodziców, a także członków Rad Rodziców z ich przewodniczącymi na czele: Panią Barbarą Otworowską, Panią Jolantą Piłkowską, Panią Małgorzatą Bielawską, Panią Małgorzatą Olejnik i Panią Anną Stawową. Dziękuję za duże zaangażowanie w życie szkoły, za znaczący wkład pracy, pomoc, wsparcie i osobisty udział w funkcjonowaniu naszej placówki.

Dziękuję również wszystkim Przyjaciołom i Darczyńcom, którzy bezinteresownie wspierali moje działania na rzecz poprawy bazy dydaktycznej i lokalowej naszej szkoły. Nieoceniona była również Wasza pomoc przy organizacji różnych uroczystości i imprez szkolnych.

Za długoletnią współpracę dziękuję władzom Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., a także Paniom z Referatu Oświaty, które czuwały nad kwestiami  finansowymi szkoły.

Z całego serca pragnę podziękować również tym wszystkim uczniom oraz absolwentom naszej szkoły, którzy potrafili docenić moje starania i troskę o przyjazne i bezpieczne miejsce, w którym mogli zdobywać wiedzę i rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Dziękuję za 20 lat współpracy.

Bożena Kulka


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 110
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT