SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Jumping Frog

JUMPING FROG – ZAJĘCIA NA TRAMPOLINACH W SZKOLE

Jumping Frog to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Zajęcia na trampolinach dają maksymalną efektywność. Ta forma aktywności skierowana jest zarówno dla dzieci i młodzieży, osób dorosłych, a także dla osób po 50 roku życia.

Więcej…
 
Język niemiecki

JĘZYK NIEMIECKI DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Zajęcia mogą się odbywać w następujące dni: poniedziałek i piątek w godz. 13.40-16.15, wtorek i czwartek 17.00-20.00

Więcej…
 
święto szkoły

	
Serdecznie zapraszamy na uroczystości związane z obchodami 
111 rocznicy Strajku Dzieci Koźmińskich 
w latach 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim
oraz Święta Patrona Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim.
Więcej…
 
DZIEŃ KROPKI

DZIEŃ KROPKI 2017r.

W naszej szkole 15 września 2017r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Ideą tego święta jest podkreślenie, że każdy uczeń ma talent, trzeba tylko pomóc mu go odkryć!!! Dlatego też powstaje drzewo talentów złożone z kropek. Uczniowie na kółkach wpisali talent, a kartkę ozdobili według własnego pomysłu. Kartki zawisną na gałęziach drzewa i będą ozdabiać naszą szkołę.

Więcej…
 
Zebrania z rodzicami

ZEBRANIA Z RODZICAMI - 19.09.2017

16.00 – na sali gimnastycznej spotkanie Dyrektora z rodzicami klas 0-III, a o godz. 16.30 zebrania w klasach z wychowawcami.

16.30 –  spotkanie Dyrektora  z rodzicami  klas  IV - VII,  a o godz. 17.00  zebrania w klasach z wychowawcami.

 
Sprzątanie świata

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017 – KL. IIIB i  IIIC

Uczniowie klasy IIIA i IIIC- w dniu 15.09.2017r.-  jak każdego roku aktywnie włączyli się do akcji „Sprzątanie świata”. Pięknie posprzątali park przy ul. Nowy Rynek.

Popatrzcie sami!!!!

,, Trzecioklasista”

 
mistrzyni na desce

JULIA DAMASIEWICZ - MISTRZYNI NA DESCE

Nasza uczennica Julia Damasiewicz ma nietypowe zainteresowania. Lubi pływać na desce. Specjalizuje się w kitesurfingu, surfingu i carver wave. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i poznania niesamowitej pasji, której poświęca się podczas wakacji letnich. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Więcej…
 
pokaz tańca

POKAZ TAŃCA W KOŹMIŃSKIEJ JEDYNCE

W dniu 07 września w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim odbyły się warsztaty taneczne przeprowadzone przez Centrum tańca "Show dance". Instruktorka Katarzyna Wicenciak-Duda przygotowała pokaz, w którym zaprezentowała kilka układów tanecznych. Od września dzieci z klas 0-III będą mogły uczestniczyć w zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez Centrum tańca "Show-dance". Informacja została przekazana dzieciom przez instruktorkę.

Więcej…
 
świetlica

 

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO ŚWIETLICY

Drodzy Rodzice, informujemy, że na szkolnej stronie internetowej została zamieszczona KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ na rok szkolny 2017/2018 w zakładce Do Pobrania.

 
Oferta edukacyjna

INICJATYWY I POMYSŁY „KOŹMIŃSKIEJ JEDYNKI”

 

W roku szkolnym 2017/2018 ofertę edukacyjną Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim wzbogacamy o nowe inicjatywy i pomysły.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 61
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT