SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
MATEMATYKA

KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATLANDII”

W I okresie br. szkolnego w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny „Mistrz Matlandii”. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas V, VI i VII – pasjonaci matematyki i… nie tylko. Zwycięzcami Konkursu, czyli Mistrzami Matlandii zostali Ci uczniowie, którzy w wyznaczonym terminie rozwiązali wszystkie zadania z zakresu materiału klasy programowo niższej. Nagrody dla uczniów ufundowała nauczycielka matematyki Izabela Weichbrodt. Zwycięzcami zostali:

W kategorii klas V: Amelia Wrobińska, Katarzyna Mrzewka, Wiktoria Perdziak, Aleksandra Król

W kategorii klas VI: Oliwia Kołaczkowska, Martyna Golińska

W kategorii klas VII: Marianna Bączyk, Tomasz Staniek

Więcej…
 
klasa III B

WIGILIA W KLASIE III B W OBIEKTYWIE

 

 

 

Więcej…
 
jarmark bożonarodzeniowy

 

W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE NA KROTOSZYŃSKIM RYNKU

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim zaprezentowali swój wokalny talent w świątecznym repertuarze, a grono pedagogiczne sprzedawało ozdoby choinkowe na krotoszyńskim Rynku podczas XXVI Jarmarku bożonarodzeniowego "Złota niedziela" z Lions Club Krotoszyn.

"Dziękuję Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Pracownikom za wspólną pracę na rzecz szkoły. Pozyskany dochód ze sprzedaży ozdób bożonarodzeniowych zostanie przeznaczony dla naszych uczniów." - powiedział Jacek Zawodny, Dyrektor Szkoły
Zobacz link do filmiku o Jarmarku:
fffffffffffff
Więcej…
 
warcaby

TURNIEJ WARCABOWY W SMOLICACH

13 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VI Turnieju Warcabowym o Puchar Towarzystwa Gier Planszowych i Gry w Karty „Baśka”. Łącznie startowało 44 zawodników ze szkól podstawowych z powiatu krotoszyńskiego i Milicza. Rozegrano 8 rund systemem szwajcarskim.

W grupie chłopców najlepiej zaprezentował się Stanisław Pestka zajmując III miejsce, natomiast wśród dziewcząt najlepiej wypadła Julia Urna zajmując VIII miejsce.

Więcej…
 
EDUKACJA

KALENDARZ ADWENTOWY

Nauczycielki matematyki i języka angielskiego przygotowały kalendarz adwentowy dla wszystkich uczniów szkoły – od najmłodszych do najstarszych. Każdego dnia zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w zabawie, a jednocześnie do utrwalania i prezentowania swoich umiejętności z matematyki i języka angielskiego. Codziennie spośród poprawnych rozwiązań losowana jest jedna osoba uprawniona do otrzymania słodkiej niespodzianki.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT