SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Pomagamy potrzebującym

SZLACHETNA PACZKA W „JEDYNCE”

Od rana, w sobotę 9 grudnia 2017, został uruchomiony, w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim, magazyn regionalny Finału XVII edycji Szlachetna Paczka. Dyrektor szkoły Pan Jacek Zawodny, wspólnie z pedagogiem szkolnym Panią Beatą Kuzią, odwiedzili wolontariuszy i przekazali zebrany w szkole towar na paczki dla potrzebujących rodzin z naszego terenu.

 
wycieczka

BOMBKI, BOMBECZKI

Nikt nie wyobraża sobie świąt bez choinki przyozdobionej błyszczącymi bombkami. A skąd one się biorą? Odpowiedz na to pytanie otrzymały dzieci z drugiej klasy podczas wycieczki do zakładu produkującego bombki .

Więcej…
 
Pierniki, pierniki, pierniki ...

PIERNIKI - SŁODKI SMAK ŚWIĄTECZNEJ TRADYCJI

Pierniki to  nieodłączny element świątecznej atmosfery i nie może ich zabraknąć w bożonarodzeniowym menu. Pierniczki to bowiem symbol szczęścia i dostatku. Aby tradycji stało się zadość uczniowie  klasy II a  w piątek 8 grudnia zabawili się w cukierników.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO POZNANIA

WYCIECZKA DO POZNANIA

„Uwierz” to tytuł filmu, który mogli oglądać uczniowie klas: III c, IV a, IV b i Va, łącznie 45 uczniów należących do SKO.  Uczniowie mieli możliwość wyjazdu na Festiwal Filmów dzięki Bankowi PKO, który sfinansował przejazd i bilety.

Dziękujemy!

 

Więcej…
 
wycieczka do rozdrażewa

 

WYCIECZKA DO ROZDRAŻEWA

 

W tym roku „Mikołajki” obchodziliśmy bardzo pracowicie, gdyż robiliśmy świąteczne wieńce w Masztalarnii w Rozdrażewie. Kolejny raz odwiedziliśmy to wyjątkowe miejsce i te wyjątkowe osoby, które tam „pracują”. Wieńce dzięki pomocy pań z Rozdrażewa wyszły nam wspaniale. Były też słodkości i kiełbaska. Miło spędziliśmy tam czas i już umówiliśmy się na kolejne warsztaty tym razem kulinarne. Po przyjeździe czekały na nas upominki mikołajkowe – wiadomo od Mikołaja!

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT