SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
PREZENTY

Wielkanocne prezenty od zajączka

Jak każdego dnia dzieci z oddziału „0” wybrały się na spacer, by skorzystać z pięknej pogody. Okazało się, że zajączek był  na naszym placu zabaw i zostawił dla dzieci prezenty. Zaskoczone a zarazem szczęśliwe przedszkolaki szukały słodkości pozostawionych przez zajączka, we wcześniej przygotowanych przez siebie koszyczkach.

 
KOLOROWA WIELKANOC

KOLOROWA WIELKANOC

W tym roku nie można narzekać na brak okazji do tworzenia wielkanocnych dekoracji. Dzieci  z oddziału „0” wzięły udział w konkursie plastycznym połączonym z warsztatami pt. „Kolorowa Wielkanoc”, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Koźminie Wlkp. Jego uczestnicy wykonali przepiękne kolorowe kartki. Podczas zajęć dzieci malowały paluszkami. Efekty zobaczcie sami.

 

 
WARSZTATY

„POMYSŁOWY PRZEDSZKOLAK”

Dnia 03.03.2016r. odbyły się warsztaty pt. „Pomysłowy Przedszkolak”. Zajęcia prowadziły: Pani Agnieszka Kempińska oraz Pani Sylwia Minta, które pracują w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Krotoszynie. Podczas tego spotkania dzieci miały okazję obserwować szereg eksperymentów i doświadczeń związanych z wodą, ogniem, powietrzem. Warsztaty te miały rozwijać potencjał twórczy dzieci.

 
DZIEŃ KOTA

Dzień kota

Dzieci z oddziału „O” obchodziły nietypowe święto jakim jest „Dzień kota”. W tym dniu uczniowie upodobnili się do swoich czworonożnych przyjaciół, przygotowując kocie maski. Przedszkolaki śpiewały piosenki o kotkach, naśladowały je, wykonywały różnorodne prace plastyczne i rozwiązywały zagadki.

 
EMOCJE

"Z emocjami za pan brat"

Dnia 25.02.2016r. zakończył się cykl spotkań z pracownikiem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej – Panią Jadwigą Plutą. Podczas zajęć dzieci miały okazję nauczyć się oswajać emocje (złość, smutek, strach, zazdrość). Warsztaty miały na celu ukazanie sposobów redukowania napięcia, negatywnych emocji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 9
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT